Pleksi Harf Tabela

Pleksi Kesim ve Büküm Tabela

Pleksi, sert plastik olarakta adlandırabileceğimiz renk seçeneği geniş olan bir üründür. Pleksiler parlak görünüşleriyle dikkat çeken bir malzemedir. Pleksi kutu harf tabelalar ışıklı ve ışıksız olarak imal edilebilmektedir.

Pleksi levha yüksek devirli (4000 devir / dakika), dişleri sert metal veya elmas olan daire testere ile kesilir.

Pleksi levhalar 160 – 180°C arasında hava sirkülasyonlu fırınlarda 5 – 10 dakika yumuşatılarak yapılmaktadır.

Pleksi Harf Tabela Çeşitleri

Pleksi Vakum kabartma Tabela

Pleksi Vakum kabartma Tabela

Pleksi; renkli, transparan renkli, buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi çeşitleri bulunan plastik bir camdır. Klasik cama oranla darbelere karşı 6 kat daha dayanıklıdır. Günümüzde, tabela sektörü gün geçtikçe gelişen sistemler çerçevesinde büyük bir gelişim göstermektedir. Bu gelişim dahilinde artan tabela çeşitleri, bu sektöre oldukça büyük katkılar sağlamaktadır.Bu tabela sistemleri içerisinde günümüzde   sektöre büyük katkılar sağlayan çeşitlerinden biri de pleksi tabela sistemleridir.

Pleksi kutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir. Dikkat çekicilik dışında pleksi kutu harf tabelalarının diğer tabelalara oranla daha uzun ömürlü olması ve renk bakımından sağlıklı olup solma, yıpranma, eskime gibi sorunlar yaratmaması nedeniyle de tercih edilmektedir. Pleksi kutu harf tabelaları tercihe bağlı ışıklı veya ışıksız yapılabilmektedir. Eğer tabela ışıksız olacaksa arkası dekota ile kapatılır. Işıklı olması durumunda ise içerisine şerit led döşenir. Işıklı pleksi kutu harf tabelaları tercih edildiğinde içerisine döşenen led’in kalitesine çok dikkat edilmelidir. Kullanılan led’in su geçirmez olması, az enerji harcaması ve uzun ömürlü olması son derece önemlidir.

Pleksi Kutu Kesim Tabela

Pleksi Harf Tabela 1

tabela

Pleksi Harf Tabela 2

img_5985

Pleksi Harf Tabela 3

img_5984

Pleksi Harf Tabela 4

img_5987

Pleksi Harf Tabela 5

Pleksi Vakum kabartma Tabela

Pleksi Harf Tabela 6

img_4182

Pleksi Harf Tabela 7

img_4395

Pleksi Harf Tabela 8

img_5062

Pleksi Harf Tabela 9

img_4343

Pleksi Harf Tabela 10

img_5314

Pleksi Harf Tabela 11

img_5313

Pleksi Harf Tabela 12